Ubezpieczenie

Czy chcesz mieć pewność, że nie stracisz domu z powodu nagłej klęski żywiołowej lub choroby? Czy nie chcesz płacić swoim sąsiadom za to, że Twój pies pogryzie wózek na korytarzu? Ubezpiecz się na kilka złotych miesięcznie i bądź spokojny. Wszystkie kwestie ubezpieczeniowe pomoże Ci rozwiązać nasz partner ProperTip, który współpracuje ze wszystkimi najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi na polskim rynku. Poza tym nie musisz nigdzie się wybierać, żeby załatwić ubezpieczenie, specjalista przyjedzie na przykład do Twojego domu lub do ulubionej kawiarni.

Jakie polisy mogą być dla Ciebie odpowiednie:

Ubezpieczenie majątkowe:

  • nieruchomości (mieszkania, domy, budynki przemysłowe i gospodarcze, garaże)
  • mienia osobistego (sprzęt gospodarstwa domowego, w tym kosztowności, dzieła sztuki itp.)
  • ogrodów, w tym wyposażenia.

W ramach ubezpieczenia majątkowego możesz ubezpieczyć swój majątek od pożaru i przepięcia, włamania, wandalizmu i kradzieży, zalania, kosztów usunięcia przyczyny, awarii kotła, wybitych okien, przypadkowych zdarzeń naturalnych itp.

Ubezpieczenie na życie:

Ubezpieczenie na życie chroni Ciebie i Twoją rodzinę przed nieprzewidywalnymi sytuacjami zdrowotnymi, które mają istotny wpływ na Twoją sytuację finansową. Pokryje spłatę kredytów, koszty leczenia i akcesoria medyczne oraz zrekompensuje utracone zarobki. Możesz z niego skorzystać w przypadku hospitalizacji, niezdolności do pracy, ciężkiej choroby, kalectwa, trwałych następstw po wypadku lub śmierci.

Ubezpieczenie od odpowiedzialności właściciela nieruchomości i odpowiedzialności cywilnej:

Korzystanie z własnego i wynajętego mienia może powodować szkody finansowe, zdrowotne i majątkowe osób trzecich. Posiadając ubezpieczenie od odpowiedzialności właściciela nieruchomości przekazujesz pokrycie wyrządzonej szkody na firmę ubezpieczeniową i pozostaje tylko płatność współuczestnictwa.

Z drugiej strony, ubezpieczając się od odpowiedzialności cywilnej, pokrywasz szkody wyrządzone osobom trzecim działalnością swoją lub swojej rodziny. Takie szkody mogą wystąpić na przykład podczas uprawiania sportu lub agresji domowego zwierzaka.

Domowe assistance

Awarie sprzętu gospodarstwa domowego to element codzienności. Jednak dzięki ubezpieczeniu domowego assistance nie będziesz musiał martwić się o ich naprawę. Profesjonalna pomoc rozwiąże wszystkie problemy za Ciebie.

Odpowiedzialność najemcy

Jako najemca odpowiadasz przed właścicielem za stan nieruchomości i jej wyposażenie. Treść umowy najmu często zawiera wiele ukrytych formalności, które mogą narazić Cię na duże obciążenie finansowe, jeśli coś uszkodzisz. Jednak dzięki ubezpieczeniu odpowiedzialności najemcy możesz łatwo uniknąć tych nieprzyjemnych sytuacji.

Mirek

ProperTip podchodzi indywidualnie do każdego oferowanego produktu, dostosowując go tym samym do Twoich potrzeb i wyobrażeń.

Dzięki regularnej analizie bieżących korzyści wynikających z kontraktów, zawsze zarekomenduje najkorzystniejszy wariant na rynku.

Ubezpieczenie