SzukamDomu

Jak to działa?

Szukam-domu.pl to pierwszy na polskim rynku portal wyszukiwania mieszkań bez agencji nieruchomości, który ma zapewnić nowe, korzystniejsze możliwości zainteresowanym i właścicielom. U nas nieruchomość można sprzedać i wynająć bez prowizji agencji nieruchomości. We współpracy z renomowanymi partnerami oferujemy również dodatkowe usługi, które za ułamek ceny zastąpią pośrednika nieruchomości podczas poszukiwania, sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

Rejestracja

Jeśli jesteś u nas pierwszy raz i chcesz zacząć szukać mieszkania lub wystawić ofertę najmu bądź sprzedaży, musisz się zarejestrować i powiedzieć nam jak najwięcej o sobie. Chcemy zapobiegać fałszywym ofertom i zapytaniom oraz promować zaufanie po obu stronach.

Przejdź do rejestracji

Historia Mirka

Pomysł na założenie portalu Szukam-domu.pl zrodził się podczas mojej ostatniej przeprowadzki.

Rok temu chciałem przenieść się z gwarnego centrum Krakowa na jego przedmieścia. Za pokazanie i pośrednictwo nowego mieszkania z ogrodem zapłaciłem pośrednikowi opłatę w wysokości jednego miesięcznego czynszu. Jednak po kilku tygodniach zaproponowano mi nową pracę i musiałem się przeprowadzić w jej pobliże. Szukałem więc kolejnego mieszkania i znowu zapłaciłem agencji nieruchomości niemałą opłatę. W efekcie w ciągu kilku miesięcy wyrzuciłem kilka setek w błoto i zdecydowanie nie byłem zachwycony.

Ale w takim nastroju przyszedł mi do głowy dobry pomysł. A co by było, gdyby tak można prowizji? A co by było, gdyby istniał portal, w którym oferty składają bezpośrednio właściciele bez żadnych pośredników?

System kredytowy

Komunikacja z właścicielami nieruchomości jest u nas możliwa tylko po ujawnieniu zweryfikowanego kontaktu. Sprawdzamy każdego właściciela nieruchomości i upewniamy się, że kontakt jest zawsze aktywny. Kredyty można łatwo kupić w sekcji Mój portfel. Jeden kredyt kosztuje 1 PLN, za jeden kontakt z właścicielem płacisz 1 kredyt. Za kredyty możesz także wykupić dodatkowe usługi, takie jak pies stróżujący, dzięki czemu nie przegapisz żadnej oferty. Jeśli znajdziesz swoje gniazdko i w portfelu pozostanie więcej niż 20 kredytów, zwrócimy całą zainwestowaną kwotę na Twoje konto.

Wskazówka: Za pełne uzupełnienie swojego profilu otrzymasz na początek 3 darmowe kredyty.

Przejdź do usługi

Umieszczanie ogłoszeń

Jesteś tu po to, aby znaleźć nowego najemcę lub właściciela swojej nieruchomości? Aby zamieścić ogłoszenie – podobnie jak w przypadku osób szukających – należy się zarejestrować. Odnosi się to również do Ciebie, że im więcej powiesz o sobie, tym bardziej będziesz godny zaufania dla drugiej strony. Ogłoszenie łatwo umieszcza się pod przyciskiem Dodaj ogłoszenie. Nie zapomnij podać wszystkich ważnych danych i szczegółów dotyczących swojej nieruchomości, co również zwiększa Twoje szanse na sukces. Jeśli nie masz zdjęć, z przyjemnością je dla Ciebie zrobimy. Po wypełnieniu formularza z danymi Twoja oferta trafi do zatwierdzenia. Aby maksymalnie przyspieszyć ten proces, wypełnij wszystkie dane oznaczone jako obowiązkowe i spójrz na przykładowe ogłoszenie, gdzie dokładnie dowiesz się, o czym nie zapomnieć, opisując swoją nieruchomość. Po zatwierdzeniu ogłoszenia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

Wskazówka: Jeśli chcesz się wyróżnić i nie utonąć w powodzi konkurencyjnych ofert, możesz wyróżnić swoje ogłoszenie.

Przejdź do usługi

Pies stróżujący

To dla nas jasne, że nie masz czasu siedzieć cały czas przy komputerze i sprawdzać nowo wystawianych ofert nieruchomości. Zależy nam, abyś niczego nie przegapił. Dlatego oferujemy Ci możliwość korzystania z psa stróżującego. Zgodnie z Twoją własną specyfikacją będzie wyszukiwał bezpłatnie 3 odpowiednie oferty tygodniowo. Za codzienne wyszukanie nieruchomości można dodatkowo dopłacić. Wykup tyle psów, ile chcesz, i nadaj im dowolne imiona.

Przejdź do usługi

Wyszukiwanie

Jeśli jesteś tutaj, ponieważ szukasz nieruchomości, wystarczy, że na stronie głównej wpiszesz specyfikację wymarzonej nieruchomości i wybierzesz z menu. Jeśli znajdziesz coś fajnego i chcesz skontaktować się z właścicielem, to czas na zakup kredytów.

Przejdź do usługi

Dodatkowe usługi

Niezależnie od tego, czy szukasz, czy sprzedajesz, portal Szukam-Domu.pl może w pełni zastąpić usługi pośrednika nieruchomości. Jesteśmy w stanie ustalić odpowiednią cenę Twojej nieruchomości, zapewnimy fotografa, zajmiemy się za Ciebie ofertami spełniającymi Twoje kryteria, pomożemy załatwić kredyt hipoteczny. Przegląd wszystkich usług dodatkowych można znaleźć tutaj.

Przejdź

Pytania

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu poprzez komunikator w prawym dolnym rogu strony, formularz kontaktowy lub przez e-mail info@szukam-domu.pl.